MARTINA

Do salonu k paní Monice chodím už víc jak dva měsíce a výsledky jsou opravdu viditelné :) mohu všem jen doporučit i baculatějším osůbkám :) kryolipolýza v kombinaci s lymfodrenážemi, dodržováním pitného režimu a upravou jídelníčku opravdu funguje :) nebojte se, vyzkoušejte a nebudete litovat :)

RADUSSKA

Po 2 měsících mám o 5kg míň, 7 cm přes stehna a 5 přes břicho je to super moc doporučuji

LENKA

Příjemné prostředí. Spokojenost ze vším. Bezbolestné provedení , bez následků na povrchu pokožky. Sympatická p. Komáčková. Skvělý přístup.Když jsem potřebovala , tak byla velice ochotná provést KRYOLIPOLÝZU i ve večerních hodinách. Výsledky jsou vidět. Mohu všem jen doporučit.

RADUSSKA

Jsem naprosto spokojená jak s přístupem paní Komáčkové tak s výsledkem, mockrát vám děkuji i mé nohy Vám děkují

NATALIE

Jsem naprosto spokojena, přístup, pohoštění, vysvětlení. Z deseti bodu dávám 50

PETRA

Výsledky kryolipolýzy ještě vidět nejsou, ale já jsem už teď spokojená! S přístupem paní Moniky, s pohodovou a příjemnou atmosférou během ošetření, s podrobným vysvětlením celé procedury... prostě s báječným přístupem ke klientovi! Určitě doporučuji všem ostatním! :)

ANDREA

Před měsícem jsem poprvé navštívila salon Nefertiti. Byla jsem mile překvapena a nad míru spokojená. Prvotní obavy byly hned pryč. Příjemná obsluha, vše podrobně vysvětleno a provedeno pečlivě bez poškození kůže. Paráda. Opravdu doporučuji.

PETI

V salonu paní Komáčkové jsem byla již podruhé a jsem naprosto spokojená. Paní Komáčková je milá, vše ochotně vysvětlí, pohostí vás a zodpoví veškeré Vaše otázky. Svou práci odvádí zodpovědně, mohu vše jen doporučit..

ROMANA

Ráda bych přidala komentář k nabízené kryolipolýze od paní Komáčkové v salonu Nefertiti. Jako bezesporu spousta žen, jsem i já měla pochybnosti s kvalitou nabízené služby, nicméně vše mi bylo do detailu vysvětleno...Nyní do salónu chodívám pravidelně již tři měsíce, vždy se dočkám profesionálního přístupu a v neposlední řadě přívětivé a usměvavé tváře paní Komáčkové. Výsledky se již v kombinaci s dodržováním zásad zdravého životního stylu také dostavují, mohu tedy vřele doporučit.